Moja Droga Krzyżowa

MOJA DROGA KRZYŻOWA

Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszej terenowej „MOJEJ DRODZE KRZYŻOWEJ na terenie Parafii Ugoszcz.

Termin: 22 marca 2024 roku; godz. 1800 (rozpoczniemy Mszą świętą w kościele parafialnym w Ugoszczy)

TRASY:

KRÓTKA:  17,85 km; przebieg trasy: Ugoszcz * Studzienice * Kłączno * Pyszno * Ugoszcz

– DŁUGA: 31,60 km; przebieg trasy: Ugoszcz * Rabacino * Czarna Dąbrowa * Osława-Dąbrowa * Studzienice * Lipuszek * Rynszt * Kłączno * Pyszno * Ugoszcz

TRASY DO POBRANIA z aplikacji TRASEO pod nazwą:

Ugoszcz Droga Krzyżowa KRÓTKA:

Ugoszcz Droga Krzyżowa DŁUGA:

Na zakończenie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym w Ugoszczy oraz poczęstunek do salki parafialnej przy plebanii.

Poniżej zostały zamieszczone rozważania, które można pobrać i wydrukować. Dla osób, które nie będą posługiwały się aplikacją, została przygotowana papierowa wersja trasy z oznaczeniem w terenie poszczególnych stacji i przebiegu oraz rozważaniami. Papierowa wersja będzie dostępna w piątek, w dniu „Mojej Drogi Krzyżowej”.

ROZWAŻANIA "MOJEJ DROGI KRZYŻOWEJ" DO POBRANIA

Moja Droga Krzyżowa 2024 - rozważania A4