Schola

Schola parafialna została założonona w marcu 2023 roku. Obiekunką jest pani Klaudia Błaszkowska. Pierwszy występ scholi odbył się 30 kwietnia 2023 roku. Schola cały czas się rozwija, chwaląc Boga poprzez śpiew i muzykę. Obecnie do scholi należy 17 osób. Młodzież i dzieci spotykają się w poniedziałki o godz. 1700 w salce parafialnej w Ugoszczy, w wyjątkowych sytuacjach, próba jest w inny dzień. W czasie prób schola nie tylko uczy się nowych pieśni, ale również rozmawia o różnych sprawach, ucząc siebie wzajemnie.